[Zmupované] Katarina Van Derham: Penále za zdravotné poistenie v Amerike ma vyjdú menej ako samotné poistenie
45:42

[Zmupované] Katarina Van Derham: Penále za zdravotné poistenie v Amerike ma vyjdú menej ako samotné poistenie

03.07.2021

Dnešnou hosťkou je Katarina Van Derham, známa Slovenka žijúca v Amerike. Momentálne žije v Los Angeles, kde aj vedie svoju firmu. Prenajíma svoj dom, ktorý si zariadila v štýle 18. storočia. Do Ameriky sa presťahovala v 90. rokoch. Nechcela viesť nudný život, tak išla za dobrodružstvom a vzrušením. Empatickí ľudia sú podľa nej v Amerike vítaní, na Slovensku mala pocit, že je empatia braná ako slabosť.  ,,Mám rada európsku architektúru, a tým že tu v LA nie je, tak mi to trošku chýba. Ja milujem hrady a zámky, ja milujem Popolušku, ja milujem tie naše slovenské kultúrne veci. Takže ja som začala tento dom zariaďovať v štýle 18. storočia.” Tvrdí, že je to dobrý biznis, ani pandémia ju veľmi neovplyvnila, stále mala dostatok zákaziek. ,,Doslova ja sedím pri bazéne a zarábam peniaze. Jediné čo musím mať, je uprataný dom.” Amerika je podľa nej o peniazoch. Prezradila, ako to funguje so zdravotným poistením, a prečo radšej platí penále ako samotné poistenie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.