Diskusný Klub: Peter Pellegrini: Nech ma Matovič neposiela do basy, kto vie, ako skončí on.
49:29

Diskusný Klub: Peter Pellegrini: Nech ma Matovič neposiela do basy, kto vie, ako skončí on.

15.11.2020

Hosťom rozhovoru je Peter Pellegrini, bývalý premiér Slovenskej republiky a poslanec NR SR. Nedávno opustil rodnú stranu Smer-SD a spolu založil novú stranu HLAS - Sociálna demokracia. Ako sa dostal na politický vrchol a aký je Smer po jeho odchode? Pellegrini ti prezradí aj názor na Igora Matoviča a súčasnú vládu. Aj oni čerpajú z toho, čo urobil Smer. Zachutila Matovičovi moc? To všetko a ešte viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským. 

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.