[Diskusný Klub] Novinár Nicholson: OĽaNO je nacizmus jedného človeka
48:41

[Diskusný Klub] Novinár Nicholson: OĽaNO je nacizmus jedného človeka

21.03.2021

Hosťom rozhovoru je investigatívny novinár Tom Nicholson. Pred 3 rokmi odišiel zo Slovenska, ale situáciu tu stále sleduje. Od Matoviča čakal pred rokom viac a hovorí, že to nie je ten typ človeka, ktorý vie viesť vládu v ťažkej situácii. Aké má s Matovičom osobné skúsenosti? Nicholson hovorí o zážitkoch so spisom Gorila.  Aký má investigatívny novinár Nicholson názor na súčasnú situáciu so zatýkaním sudcov a riešeniu korupčných obvinení? Hovorí, že je ľahšie ísť proti Gašparovcom či Kočnerovcom, ako proti vládnemu establišmentu. Nicholson vraví, že  každý politik si chráni vlastnú kožu a chýba tu odvaha.  Ako sa pozerá na Slovensko z Kanady a prečo odišiel? Ako podľa neho pristupujú k moci rôzne vlády od Smeru až po Matoviča? Koho by Nicholson volil a ktoré strany sú podľa neho dôveryhodné? Kriticky hovorí o strane Smer Rodina a o Borisovi Kollárovi. O Matovičovi hovorí ako o nacizme jedného človeka. To všetko a oveľa viac sa dozvieš v Startitup Diskunom Klube.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.