[Diskusný Klub] MMA zápasník Buchinger: Po zápase s McGergorom ma chceli jeho fanúšikovia zabiť.
26:54

[Diskusný Klub] MMA zápasník Buchinger: Po zápase s McGergorom ma chceli jeho fanúšikovia zabiť.

29.01.2021

Hosťom rozhovoru je majster bojových umení Ivan „Buki“ Buchinger. Je jediným Slovákom, ktorý sa postavil v klietke svetznámemu MMA zápasníkovi Conorovi McGregorovi. Aký tento zápas bol a čo sa dialo po ňom? Bojovník MMA Buchinger prezradil, ako sa drží vo forme a koľko musí schudnúť na zápas. Nálada je jasná, akonáhle je v ringu, nič ho nedrží späť, ide naplno. O odvetu s McGregorom záujem nemá, skôr by si to rozdal s Khabibom. Čo si dlhoročný fighter myslí o trashtalku? Ten je súčasťou všetkých medializovaných zápasov a robí sa z neho veľká show. Má zastrašiť súpera alebo ide len reklamný úskok? O niektorých bojovníkoch si myslí, že sú to len reklamné figúrky. O kom hovorí? Aké sú Ivanove športové ciele a čo chce dosiahnuť? Sám hovorí, že chce 2 opasky v Oktagone. Ako sa pozerá na celý šport a prečo ho v TV nepozerá, ani keď hrá Slovensko hokej? To všetko a oveľa viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom  Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.