Strik 4: Otočil kečup a zarobil 13 miliónov

17.04.2019

Vitajte v relácií Strik. Romanov zvučný hlas vám prezradí, ako je to so zbierkou na opravu Notre Dame de Paris. Pozrieme sa aj medzi hviezdy, kde nás bude možno čakať viac svetiel, ako sme zvyknutí. A ak chceš vedieť ako zarobiť peniaze, tak si vypočuj podcast a budeš mať prehľad o tom, čo sa deje v okolí. Príjemné počúvanie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK