[Diskusný Klub] Jakub Ptačin: Odrbávať na Slovensku už nemôže byť jednoduchšie
38:31

[Diskusný Klub] Jakub Ptačin: Odrbávať na Slovensku už nemôže byť jednoduchšie

02.12.2020

Hosťom rozhovoru je Jakub Ptačin podnikateľ a aktivista, ktorý sa zapojil do viacerých kampaní občianskych iniciatív. Aktivizmus nie je o tom, že sa pripútaš k stromu, vraví Jakub. V jeho firme pomáhajú dobrým projektom a až 25 % ich práce končí u neziskoviek.  Ako sa míňajú peniaze na nefunkčné štátne projekty a aký má Jakub názor na bývalého premiéra Petra Pellegriniho? Prečo Jakub neodišiel nadobro zo Slovenska a čo si na našej krajine cení najviac? Čo na Slovensku chýba ako soľ a je tým najväčším problémom? To všetko a ešte viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.