[Podcast s Romčom] Odborník na investície: Ak by som mal 20 rokov, hypotéku si nastavím takto
53:59

[Podcast s Romčom] Odborník na investície: Ak by som mal 20 rokov, hypotéku si nastavím takto

28.12.2020

Hosťom podcastu je Michal Škantár, Partner v maklérskej a poradenskej spoločnosti Brokeria. Za 4 roky fungovania patria medzi top 10 spotrestkovateľských spoločnosti na Slovensku.  Dá sa dnes investovať do hodiniek, áut či obrazov? Mal by si veriť rôznym ponukám na sociálnych sieťach, kde ťa známa tvár láka na rýchly investičný zárobok? S Michalom Škantárom sme sa pozreli na to, ako rozpoznať odborného finančného poradcu a nenechať sa oklamať podvodníkom. Ako si správne nastaviť hypotéku a ktoré doplnkové služby sú vhodné a čo vlastne znamenajú? Napríklad aj 10 eur mesačne ti vie na dôchdok zarobiť poriadny balík. Treba však počítať s infláciou. Zarobiť sa v tomto segmente dá pokojne aj 5000 eur mesačne. O investovaní, hypotékach a finančnom biznise sa dozvieš viac v Podcaste s Romčom. Príjemné počúvanie.

Tento podcast vznikol v spolupráci s Brokeria

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.