
Šándor: Ten, kto použije jadrovú zbraň prvý, sa dožije asi o dvadsať minút viac / Za Hranicou
Celé PREMIUM VIDEO nájdeš tu 👉 https://www.startitup.sk/videa/za-hranicou-sandor/
V dnešnej epizóde relácie Za hranicou sme sa venovali hrôzostrašnej streľbe na škole v meste Graz a aj ukrajinskej operácii Pavučina. Témami boli aj nenávisť a nevraživosť na sociálnych sieťach, mentálne zdravie na školách a vplyv politiky na násilie v spoločnosti. Pri ukrajinskej misii sme sa s hosťom zamerali najmä na následky tohto útoku a či je Rusko ochotné použiť aj jadrovú zbraň. Pozvanie do relácie prijal bývalý náčelník Vojenskej spravodajskej služby ČR a bezpečnostný odborník Andor Šándor.
📱 Pre najdôležitejšie správy zo Slovenska a zo zahraničia sleduj náš Instagram 👉 https://instagram.com/startitup_sk
Pre viac rozhovorov so zaujímavými osobnosťami o aktuálnej geopolitickej situácii sleduj aj ďalšie epizódy relácie 👉 Za Hranicou
Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.