Dominika Morávková: „S nahotou pred kamerou nie som ztotožnená, ale zvládla som to."

07.06.2019

Do nášho podcastu prijala pozvanie herečka, moderátorka, speváčka a mamina Dominika Morávková. Rozprávali sme sa o jej začiatoch v projekte S hudbou vesmírnou a ako to celé odštartovalo spoluprácu v relácii Zem Spieva alebo v ZSSK, kde bola  jednou z tvárí reklamnej kampane. Čo jej prinieslo viac peňazí? Dominika je herečka, ktorá zvláda úlohy na doskách ale aj pred televíznou kamerou. Aký projekt chystá, či sa vie nasilu rozplakať a veľa ďalľích zaujímavostí z jej profesného a osobného života prezradila v tomto rozhovore. Príjemné počúvanie

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK