Strik 7: Kto vyhral, kto prehral a kto remízoval?

31.05.2019

V novom diely podcastovej relácie si pre vás Roman priprail informácie z každého súdka. Slovensko skončilo v tabuľke majtrovstiev sveta v ľadovom hokeji na 5. mieste a povieme ti, prečo je to v poriadku. Pošpekulovali sme aj nad eurovoľbami a čo naša nová "formácia" môže v Bruseli "odohrať". Zavítali sme aj na Youtube a prirpavili sme niekoľko tipov, čo sa oplatí pozrieť na youtube a venovali sme sa aj slovenským a svetovým startupom. Alkohol bez ťažkého rána? Možná realita už o pár rokov. K tomu zistíš, akú užitočnú vychytávku vymysleli slovenskí študenti.  Príjemné počúvanie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK