[Diskusný Klub] Majsterka sveta K1 Chochlíková: Keď si ču*ák, tak ťa na tréningu zbijú
33:23

[Diskusný Klub] Majsterka sveta K1 Chochlíková: Keď si ču*ák, tak ťa na tréningu zbijú

12.04.2021

Hostkou rozhovoru je bojovníčka MMA Monika Chochlíková. Aké to je, keď sa nežnejšie pohlavie venuje bojovým športom a byť najúspešnejšou slovenskou bojovníčkou? Čo na to hovorí Monikine okolie? Monika hovorí, že agresívna nie je, lebo si energiu výbíja na tréningu. Hnev nie je pri súboji dôležitý, na svoju súperku sa pozerá takticky. Prečo tak výrazne rastie popularita MMA? Môže za to najmä Oktagon a veľké svetové mená ako McGregor či Ronda Rousey. To všetko sa dozvieš v športovej edícii Staritup Diskusnom Klube.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.