Braňo Mojsej: Slováci cez koronu pijú viac alkoholu. Prvenstvo má kraj, no na východe ho nehľadaj

07.05.2020

Aj napriek tomu, že sa o negatívnom vplyve alkoholu na imunitu človeka napísalo a povedalo veľa, Braňo Mojsej z Mojsej Clinic, hosť nášho podcastu hovorí o rastúcej konzumácií alkoholu, ale aj ďalších návykových látok počas pretrvávajúcej epidémie korona vírusu. "Vypáliť červíka" je také slovenské, ale ak neustriehneš mieru, tak sa takýto zvyk môže stať problémom - alkoholizmom. Ako sa taká závislosť definuje a ako zistiť, či nie si ty alebo tvoji blízki závislí ? Braňo sa z alkoholizmu dostal a založil Mojsej Clinic, kde ako laický terapeut pomáha Slovákom v boji proti závislostiam. Vraví, že veľa z nich sa hambí a sú radi, ak si môžu vôbec s niekym pohovoriť.  Ako sa situácia zmenila počas korona krízy a čo sa stáva popri alkohole ďalším problémom v slovenských domácnostiach? Odpovedali sme aj na otázky divákov a Braňo Mojsej prezradil, aká je jeho súčasná závislosť. Príjemné počúvanie

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK