Antarktída na plachetnici z roku 1910: Panenská príroda, ľad, ale aj morská choroba a 15 metrové vlny

04.06.2019

 V tomto podcaste sa rozprávame s Martinom Navrátilom, cestovateľom z Travelistanu. Vydal sa na 52-dňovú plavbu ľadovými vodami troch oceánov a vylodil sa na Antarktíde. Navštívil aj najizolovanejšie miesto sveta, ostrov Tristan de Cuhna a najchránenejšie miesto našej planéty, Južnú Georgiu. Martin prezradil, aké fantastické dobrodružstvo to bolo a čo pokladala ich 28-ročná holandská kapitánka za malé vlny. Čo Martina najviac prekvapilo a kto skoro zomrel, sa dozviete v tomto rozhovore. Príjemné počúvanie. 

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK