[Diskusný Klub] Ondrej Janíček: Jankovská sa nezosypala. Je to fraška
41:59

[Diskusný Klub] Ondrej Janíček: Jankovská sa nezosypala. Je to fraška

12.03.2021

Hosťom podcastu je Ondrej Janíček, trenčiansky podnikateľ, ktorému sa vyhrážala mafia a za fungovania bývalej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej sa nedočkal od súdov spravodlivosti. Čo si myslí o psychickom zrútení Jankovskej a prečo si myslí, že so to stalo? V tomto smere súhlasí s jej obhajcom.  Ako vníma proces kolúznej väzby a čo si myslí o tom, že Jankovskú navštevoval jej syn, ktorý si zobral za ženu dcéru človeka s mafiánskym pozadím? Podľa Janíčkových slov je to celé len premyslená hra zo strany Jankovskej a myslí si, že ak sa dostane na slobodu, konca vyšetrovania sa nikdy nedočkáme. To všetko a oveľa viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.