Fotograf a videomejker Šimon Snopek: Bali je najvyhajpovanejšia destinácia, aká na svete existuje

23.06.2020

Ísť na Bali cez cestovku, alebo na vlastnú päsť?  Hosťom novej Travel podcast show je fotograf, videomejker a cestovateľ Šimon Snopek, ktorý má dream job, ktorý by chcel snáď každý mladý človek. Vytvára videá a fotky pre rôzne hotely a destinácie na svete. Medzi jeho obľúbené patrí aj Bali a práve týmto ostrovom je venovaná veľká časť rozhovoru. Dozvieš sa, ako je to tam s peniazmi a ktoré miesta sú plné turistov a kam zájsť, ak si chceš oddýchnuť od hluku a práce. Samozrejme, Šimon odporúča navštíviť pravidelnú Full Moon Party, ktorá sa za mesačného svitu odohráva na útesoch nad morom. Je to legendárny zážitok.   Ako sa k tejto lukratívnej práci dostal a čo vlastne robí počas korony sa dozvieš v tomto podcaste. Sleduješ novú cestovateľskú show, kde sa dozvieš informácie o cestovaní z každej strany. Vychutnaj si podcast ;)

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK