[Diskusný Klub] Prežil 5 rokov vo väzbe: Väzenská stráž nemôže niekoho len tak zbiť
30:17

[Diskusný Klub] Prežil 5 rokov vo väzbe: Väzenská stráž nemôže niekoho len tak zbiť

05.01.2021

Hosťom rozhovoru je Maroš Kanász, kulturista a bývalý člen gangu Kollárikovcov, ktorý v rokoch 2000 až 2007 sedel dokopy 60 mesiacov vo väzbe aj za závažné trestné činy, z ktorých bol neskôr oslobodený. Rozhodol sa reagovať na dnešnú situáciu a opísať verejnosti, ako to vo väzbe funguje. Startitup plne uznáva hodnoty demokracie a právneho štátu a rovnako odsudzuje násilie akéhokoľvek charakteru. Taktiež sme si vedomí, že ľudia ktorí skončia vo väzbe, nie sú nepopísané listy. V záujme informovania verejnosti a sprostredkovania autentickej skúsenosti sme sa rozhodli tento rozhovor natočiť a publikovať.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.