[Diksuný Klub] Ivan Mikloš: Všetko nasvedčuje tomu, že to s Matovičom dopadne zle
38:39

[Diksuný Klub] Ivan Mikloš: Všetko nasvedčuje tomu, že to s Matovičom dopadne zle

13.04.2021

Hosťom rozhovoru je ekonóm a bývalý podpredseda vlády SR Ivan Mikloš. Hovorili sme o súčasnom politickom dianí a o jeho význame. Ako Mikloš hodnotí situáciu po rošáde vo vládnej koalícii? Podľa neho to s Matovičom nedopadne dobre. Rovnako nerozumie, ako si niektorí poslanci OĽANO môžu myslieť, že to Matovič robí dobre. Témou rozhovoru je aj ekológia a globálne otepľovanie. Mikloš vraví, že pokiaľ sa k emisným dohodám vyspelých štátov nepridajú aj tie ostatné, vyjde toto úsilie na zmar. Ako vidí Ivan Mikloš Matovičovu návštevu v Moskve? To všetko a oveľa viac ti prináša Startitup Diskusný Klub.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.