Patrik Paulínyi: Má techniku za desiatky tisíc. Jeho videá vyrážajú dych doma aj vo svete

16.07.2020

Má 70 tisíc followerov, na konte niekoľko ocenení a dokumentov. Bežne spáva v lese a písal o ňom National Geographic. Patrik Paulínyi vyštudoval dokumentaristiku v Banskej Bystrici a po 4 rokoch sa začal točením videí živiť. Precestoval mnohé krajiny sveta a posledný pol rok strávil na Slovensku. Ktoré miesta odporúča určite navštíviť?  Najradšej chodí prespávať na hory a čaká na východ slnka. "Vidieť medvede a divoké zvieratá z blízka je obrovský zážitok" dodáva Paťo. Ako vidí svet a čo ho vie počas výletu najviac rozladiť? Nemilé chvíle si zažil aj v Maroku. Začína podcast ZmUPované! Inšpiruj sa ;)

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK