[Diskusný Klub] Kristína Kövešová: Každý týždeň mi píšu obete sexuálneho zneužívania
37:33

[Diskusný Klub] Kristína Kövešová: Každý týždeň mi píšu obete sexuálneho zneužívania

25.03.2021

Hosťom rozhovoru je investigatívna novinárka Kristína Kövešová. Vo svoje práci chodí do terénu a konfrontuje pedofilov, sexuálnych predátorov či ľudí, ktorí týrajú zvieratá. Práve sexuálne zneužívanie detí sa počas pandémie korony ešte viac zhoršilo. Deti sú oslovované cez sociálne siete a veľakrát sa sexuálni predátori maskujú za mladé dievčatá. Tým chcú nalákať a zneužiť deti bez toho, aby sa s nimi stretli. Čísla sú alarmujúce a dnes stačí, aby malo dieťa mobil alebo sa hrávalo na počítači online hru. Sexuálni predátori dnes sú sofistikovaní a dieťa môžu kontaktovať aj tam. Kristína Kövešová sa venuje aj téme týrania zvierat, dealovaniu a predaju drog a kriminalite spojenej s pašovaním cez ukrajinsko-slovenskú hranicu. Situácia na východe je ako z filmu, kontraband pašujú aj policajti. Na východe ide o bežnú zárobkovú činnosť, kde si vieš privyrobiť nemalé peniaze.  V čom pandémia blokuje investigatívnu prácu Kristíny a aký pozitívny dopad má korona na predaj drog? To všetko a oveľa viac ti prináša Startitup Diskusný Klub.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.