[Diskusný klub] Šéf Lynx komanda: Na 63 metrov sme zneškodnili páchateľa jednou ranou a zachránili 2 policajtov
30:28

[Diskusný klub] Šéf Lynx komanda: Na 63 metrov sme zneškodnili páchateľa jednou ranou a zachránili 2 policajtov

05.05.2021

Hosťom rozhovoru je šéf Lynx komanda Štefan Hamran. Ide o elitnú zásahovú jednotku, ktoré sa zúčastnila aj zatýkania pri vyšetrovaní korupčných káuz. Hamran hovorí, že očistný proces je na mieste a že sa ide správnym smerom. Témou je aj depolitizácia priamo v radoch polície. Spochybňovanie polície, prokuratúry aj súdov politikmi mu príde cez čiaru. Aká je práca v útvare osobitného určenia Lynx? Ako príklad uvádza Štefan Hamran zásah, pri ktorom bol zneškodnený páchateľ na 63 metrov jednou ranou a zachránili 2 policajtov. Podľa jeho slov má aj obyčajný policajt veľmi nebezpečnú prácu. Kedy sa pri výkone služby hanbil a akých ľudí treba z vedenia polície dostať preč? To všetko a oveľa viac ti prináša Startitup Diskusný klub.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.