[Diskusný Klub] Juraj Droba: Heger toho znesie ako málokto. Má najlepšie predpoklady udržať koalíciu.
25:35

[Diskusný Klub] Juraj Droba: Heger toho znesie ako málokto. Má najlepšie predpoklady udržať koalíciu.

31.05.2021

Hosťom rozhovoru je bratislavský župan Juraj Droba. Hovorili sme o jeho kauze, keď ho počas proti-pandemických opatrení odfotili v bratislavskej kaviarni spolu s Jurajom Šeligom a Luciou Žitňanskou. Prečo sa nevzdal svojej funkcie podobne ako Šeliga? Zdali sa mu opatrenia proti korone vhodné a chystá za zaplatiť pokutu za ich porušenie?  S Jurajom Dorbom sme hovorili aj o súčasnej politickej situácii? Ako hodnotí Droba prácu svojich straníckych kolegov zo SAS na postoch šéfov ministrov? Ako vníma nového premiéra Eduarda Hegera. Ako to celé súvisí s rozhodnutiami Igora Matoviča? Ako reaguje šéf SAS Richard Sulík na osobné útoky od Matoviča a akú komunikačný líniu sa snaží držať? Kedy je lepšie si zahryznúť do jazyka a kedy strana SAS zbytočne kopala do Matovičovej OĽANO? Je táto vláda amatérska? To všetko a oveľa viac ti prináša Startitup Diskusný Klub.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.