Marketing bez dát ťa položí na lopatky. Takto sa dostaneš na prvú stránku na Google

18.06.2020

Komunikácia je pre značky v dnešnej dobe extrémne dôležitá, no rozpočty sa zmenšujú a najmä menšie prevádzky a eshopy sa dostávajú do existečných problémov. Matej Vittek a CEO Tomáš Janičko z digitálnej reklamnej agentúry ARTEXE ti prezradia, ako sa zmenilo zákaznícke správanie počas koronakrízy.Témou rozhovoru je aj optimalizácia marketingových aktivít a niekoľko rád čo treba spraviť aby moja firma úspešne komunikovala, ale hlavne zarábala.  Oplatí sa dnes budovať zložitý web? Svetové trendy ukazujú, že pre zákazníkov je dôležitá jedna vec. Majiteľ agentúry Janičko prízvukuje, že správna komunikácia sa začína analýzou kľúčových slov. Vďaka nej zistíš, čo hľadajú ľudia na Google a ako z toho vieš vyťažiť čo najviac pre svoj biznis. Ak chceš mať prehľad o správnom nastavení marketingu a úspešného podnikania, alebo podnikať plánuješ, tento podcast je práve pre teba. Príjemné počúvanie.

Tento podcast vznikol v spolupráci s ARTEXE

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK