[Podcast s Romčom] Raper ADiss: Úspech v brandži je 10 % hudba a 90 % marketing
56:34

[Podcast s Romčom] Raper ADiss: Úspech v brandži je 10 % hudba a 90 % marketing

04.01.2021

Hosťom podcastu je raper, hudobník a skladateľ ADdis vlastným menom Adam Miščík. O hudbe vraví, že je z 90 % postavená na marketingu a peniazoch. Preto môžeš za niekoľko stoviek mať vlastnú pesničku. ADdis sa totiž venuje aj písaniu textov a masteringu, takže ti celý track pripraví. Ako tento sektor ovplyvnila korona a koľko percent stratili hudobníci na zrušených koncertoch?  Ako Adam začínal a kedy uňho prišiel zlomový moment, kedy sa rozhodol pre hudbu? Inšpiroval ho otec slovenského rapu a Adam o 2 týždne nahral svoj prvý song. Mal vtedy len 12 rokov. Ako vníma vulgarizmy v hudbe a čo vraví na to, že rap sa často spája s drahými autami a luxusnou módou. Na peniazoch mu až tak nezáleží. Čo nám chýba na slovenskej hudobnej scéne a ďalšie zaujímavosti zo sveta hudby sa dozvieš v Podcaste s Romčom. Príjemné počúvanie.

Tento podcast vznikol v spolupráci so Sony.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.