[Diskusný Klub] Michal Kovačič: Najlepší rétori súčasnej politiky sú Fico, Matovič a Pellegrini
33:34

[Diskusný Klub] Michal Kovačič: Najlepší rétori súčasnej politiky sú Fico, Matovič a Pellegrini

09.12.2020

Hosťom podcastu je moderátor a žurnalista Michal Kovačič, ktorý sa venuje politickému dianiu v relácii Na Telo. Prekvapia ho vôbec súčasný politici, ktorí absolvujú komunikačné školenia a majú vopred odpoveď takmer na všetko?  Michal prezradil, kto je podľa neho najlepším rétorom v histórii slovenskej politiky a aj to, prečo je na škodu, že medzi politickými rivalmi stále funguje vulgárnosť.  Čo je náročné na jeho práci a ako korigovať rozvášnených politikov korektne a bez skákania do reči? Nezvažuje Michal Kovačič presun na druhú stranu a vstúpiť do politiky? To všetko a o veľa viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.