[Hacker Zdravia] Prekonal množstvo operácií a nevzdal to. Ak chceš byť lepší, musíš pokoriť svoje ego
01:05:21

[Hacker Zdravia] Prekonal množstvo operácií a nevzdal to. Ak chceš byť lepší, musíš pokoriť svoje ego

01.12.2020

Hosťom podcastu je Adrián Bartalos, ktorý vedie Creative Movement Studio a venuje sa tancu a akrobacii. Prešiel si niekoľkými operáciami a musel skončiť s profesionálnou kariérou futbalistu. Dôležité je sa nevzdať a neprepadnúť do depresie. Pohyb vníma kreatívne a aj keď môže pre niekoho vyzerať, ako sám vraví, za amatéra, odporúča každému, zapnúť si hudbu a len sa do nej podľa vlastnej chuti hýbať. Pohyb má výrazný pozitívny účinok aj pre mozog.  Aké pohyby Adrián neodporúča a aké negatíva vidí na joge? To všetko a viac zo sveta pohybu, zdravého tela, sily a mentálnej pohody sa dozvieš v relácii Hacker Zdravia s Markom Zelmanom

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.