Zakladateľ GLOBSEC: Ukazujeme, že Slovensko vie byť lídrom a partnerom v otázkach svetovej bezpečnosti a demokracie

21.08.2019

V tomto podcaste sa rozprávame so zakladateľom a šéfom bezpečnostného fóra Globsec Róbertom Vassom. Konferencia Globsec každoročne v Bratislave koncentruje najväčších odborníkov na bezpečnosť, demokraciu, integráciu či predstaviteľov globálnych firiem, aby preberali najdôležitejšie otázky spoločnosti a riešili nielen bezpečnostné hrozby. Róbert Vass prezradil, ako projekt vznikol a čo je hlavnou motiváciou pri jeho organizovaní. Ako je projekt finacovaný a aké najzávažnejšie témy rieši? Sú to aj také bežné veci ako dezinformácie a hoaxy. Róbert hovoril aj o myšlienke projketu, a tiež o tom, čo sa deje v zákulisí, keď sa už na pódiu nerozpráva. Príjemné počúvanie

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK