Hrozí vám psychické vyhorenie? Začína to týmito symptómami

13.06.2019

V tomto podcaste si vypočujete rozhovor so zakladateľkou koncpetu Joga Zdravo  a autorkou metódy cvičenia jogy Zdravý Chrbát - Boky Katarínou Ježovicovou. Katarína prezradila čo je to zdravotná jóga a ako môže pomôcť v boji proti vyhoreniu, ktoré v dnešnej dobe postihuje pracovný trh. Dozvieš sa tipy na jednoduché cviky, ktoré ti pomôžu prežiť deň v kancelárií a zistíš, že zdravotná jóga spája anatomické, terapeutické a psychosomatické poznatky a môže človeku pomôcť s telesnými smptómami spojenými s vyhorením.  Hovorili sme aj o pripravovanom projekte Medical Yoga Institue. To všetko a oveľa viac  priblížila jogínka a lektorka a autorka metódy Zdravý chrbát - Boky Katarína Ježovicová. Príjemné počúvanie

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK