Spolu sme na bicykloch najazdili 584-tisíc kilometrov

18.06.2019

Tento podcastový rozhovor sa venuje téme mestských bicyklov a bikesharingu. Pozvanie prijal hovorca a riaditeľ podnikovej komunikácie Slovnaftu, Anton Molnár. Projekt od Slovnaftu spolu s hlavným mestom priniesol Bratislavčanom systém zdieľaných bicyklov. Pozreli sme sa na bilancovanie skušobného obdobia a na to, ako ľudia reagujú na spoplatnenie tejto služby, ktorá v rámci dopravy v meste pomáha aj v ekologickej rovine. Rozobrali sme aj ďalšie projekty, ktoré majú pomôcť nášmu enviromentu. Koľko Slovnfat bajkov sa zničilo a či je to nad priemerom alebo pod priemerom iných európskych miest sa dozviete v našom novom podcaste. Príjemné počúvanie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK