Predali auto za takmer 3 milióny eur. Jeho cena ešte výrazne porastie
39:01

Predali auto za takmer 3 milióny eur. Jeho cena ešte výrazne porastie

28.09.2020

Začali s distribúciou Mercedes - Benz a po 30 rokoch sú najväčším predajcom už aj ďalších značiek na Slovensku s miliónovými tržbami. O drahých autách a auto biznise ti povie Matúš Brečka, konateľ spoločnosti Motor-Car. Aké je to predať auto takmer za 3 milióny? Vyskúšal si ho vôbec?  Matúš Brečka prezradil aj to, aký zákazníci si kedysi kupovali vizuálne atraktívne Géčko a kto si ho kupuje dnes. Slováci majú radi SUV a autá sa stávajú čoraz mohutnejšie.  Je dnes výhodné si auto kúpiť alebo je operatívny leasing či car sharing ako ekonomická cesta prijateľnejšie? Ako cestovať vo veľkomeste? Pozreli sme sa aj na elektromobilitu a ako jej budúcnosť vidí človek, ktorý sa v segmente pohybuje desaťročia. Vedel si, prečo majú autá s elektromotorom po novom zelené značky? Kvôli atraktivite to nie je. O svete áut a ich predaji a kolose, ktorý stojí za presklenenou predajňou prémiových vozidiel sa dozvieš v tomto rozhovore. Príjemné počúvanie.

Toto video vzniklo v spolupráci s Motor-Car

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.