Klient ocení, keď mu ukážeme, ako bude vyzerať jeho budúcnosť

25.06.2019

V tomto rozhovore si vypočuješ architektku Leonu Ivanovú, spolumajiteľku ateliéru LEarchitecs. Rozprávali sme sa predovšetkým o interiérovom dizajne a ako sa dá spojiť praktickosť, estetika a prvky fengshui, ktorými sa Leona zaoberá. Ako prebieha tvorivý proces a na čo treba dávať extra pozor? Leona Ivanová prezradila, aké sú trendy na rok 2019 a kam smeruje intriérový dizajn v pracovnýc priestoroch? Čo je IN a čo OUT a aký je ideálny klient pre architekta sa dozvieš v tomto podcaste. Príjemné počúvanie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK