[Podcast s Romčom] Fero Joke: Nedám 2 týždne video a je mi to jedno. Radšej takto, ako úplne vyhorieť
44:11

[Podcast s Romčom] Fero Joke: Nedám 2 týždne video a je mi to jedno. Radšej takto, ako úplne vyhorieť

25.12.2020

Hosťom podcastu s Romčom je známy komik Fero Joke, vlastným menom František Košarišťan. Už niekoľko rokov zabáva Slovensko humornými videjkami. Ako sám vraví, nasympatickejšie sú mu domácke stereotypy, v ktorých sa mnohí z nás okamžite nájdu.  Ako sa mu na Slovensku žije ako gejovi a z čoho sa mu zdíva žalúdok? Vraví že nálada spoločnoti je čím ďalej chápavejšia. Kedysi mu nadávali do buzerantov, no dnes ho žiadajú o priateľstvo. Trochu sme si zafilozovovali na tému odpúšťania či dávania a Fero prezradil ako dobíja baterky. V posledných mesiacoch je extrémne vyčerpaný a vidí, že mu rýchly životný štýl spojený s fungovaním na sociálnych sieťach odoberá energiu a prináša depresiu. Ako z toho hľadá cestu von? To všetko sa dozvieš v tomto Podcaste s Romčom. Príjemné počúvanie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.