Strik 5: Slobodný internet končí ?!

03.05.2019

 Vitajte pri našom pravidelnom posedení s názvom Strik. V tejto epizóde sme pre vás vybrali opäť tie najzaujímavejšie informácie zo sveta online. Povieme si, v čom Slovensko predbehli školáci z oravského Liesku a na čo sa môžeme tešiť tento víkend v Bratislave. Pripojíme sa na ruský internet, možno posledný raz a povieme si o niekoľkých významných dňoch, ktoré máme pred sebou. A bonus? Dozviete sa, kde sa stretnete s už legendárnym Night Kingom z kultovej série Hra o tróny. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si Strik. 

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK