Kuruc z Pracujúcej chudoby: Matovič má rád vypäté situácie, nevieme, kam až zájde
33:13

Kuruc z Pracujúcej chudoby: Matovič má rád vypäté situácie, nevieme, kam až zájde

30.10.2020

Startitup podporuje nariadenia vlády a vyzýva všetkých k účasti na celoplošnom testovaní. Sme v tom spolu.   

Hosťom relácie je odborár Milan Kuruc zo stránky Pracujúca chudoba. Rozprávali sme sa o jeho názoroch na premiéra Matoviča a boji s novým korona vírusom. Aké práva majú pri testovaní zamestnanci? Otvorili sme tému minimálnej mzdy a pozreli sa na nové formy podnikania, ktoré dbajú na zamestnancov a ich platy. To všetko a oveľa viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.