[Diskusný Klub] Komik Ladižo: Verešovej video bol iba trailer, príde celovečerný film
23:55

[Diskusný Klub] Komik Ladižo: Verešovej video bol iba trailer, príde celovečerný film

04.02.2021

Hosťom rozhovoru je známy stand-up komik Ivo „Ladižo“ Ladižinský. Z čoho počas korony žije? Podľa jeho slov mu klesli príjmy o 100 %. Na otázku, ako mu pomohol finančne štát povedal, že dostal za minulý rok 2000 €. Ako to zvláda mentálne a čo ho drží nad vodou?  Veľká otázka je, kto zo stand-up komedy scény bude mať chuť sa do hry po korone vrátiť. Niektorí situáciu podľa Ladiža nezvládajú. Prečo sa Ladižo nechce presunúť do online priestoru? Cez monitor sa emócie prenášajú veľmi náročne, hlave v humore. Pozreli sme aj na niekoľko kuriozít, ktoré sa v poslednom čase na Slovensku stali. Či už ide o Verešovej hanbaté video, pokus o preniknutie do parlamentu so sekerou, či orálna aféra na čerpacej stanici, Ivo vo všetkom hľadá humornú bodku. Ako Ladižo vníma testovanie a čo hovorí na očkovanie? Čo hovorí na možnosť testovania z análneho otvoru? Slovenský komik to prirovnáva k brokolici. Je počas korony stále dosť inšpirácie na písanie nových stand-upov? Ladižo priznáva jeden zásadný problém. Oveľa viac sa dozvieš v rozhovore s humorným podtónom v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.