Majteľ rádia SiTy: Všetky lietadlá nad Bratislavou počuli naše vysielanie

11.06.2019

V tomto podcaste si vypočuješ majteľa a riaditeľa regionálneho rádia SiTy. Rastislav T. Lehotský bol pri začiatkoch Funrádia či rádia Twist a robil DJa, hudobného dramaturga aj moderátora.  Svoj zamatový hlas odložil na policu a venuje sa technickej a obchodnej prevádzke rádia, ktoré vysiela tanečnú hudbu a má jeden z najkvalitnejších zvukov na Slovensku. Koľko stojí prevádzka rádia a aké zmeny prichádzajú v dobe internetového vysielania a služieb ako Spotify? Otvorene o rádio scéne a jej fungovaní nám porozprával Rastislav T. Lehotský.  Príjemné počúvanie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK