[Diskusný Klub] Europoslanec Hojsík: Chcem vidieť, ako by Sulík vyskakoval, keby taký deficit...
54:26

[Diskusný Klub] Europoslanec Hojsík: Chcem vidieť, ako by Sulík vyskakoval, keby taký deficit...

14.06.2021

Hosťom rozhovoru je europoslanec Martin Hojsík. Rozprávali sme sa o klimatickej kríze a súčasnom stave globálneho otepľovania. Martin hovorí, že klimatické zmeny môžu priniesť život ohrozujúce zmeny. Ako príklad uvádza topenie trvalo zamrznutej zeme, teda permafrostu. Tu hrozí, že sa z pôdy uvoľnia obrovské množstvá metánu, ktorý je tam dnes uzavretý. Tým sa globálne otepľovanie ešte zrýchli. Aktuálne sa teplota globálne zdvihla o 1,1 stupňa Celzia. Martin priznáva, že to vyzerá nevinne, ale pre počasie na svete to znamená veľké zmeny. Čo ľudstvu hrozí a čo všetko sa môže stať sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.