Viem čo je základom každého úspešného e-shopu. A dobrá stránka to nie je

21.03.2019

Juraj Grafik s bratom Michalom  založili eshop Techhouse, ktorý predáva zvukovú a entertaining techniku. Aj vďaka spolupráci so zvučnými menami a tomu, že Juraj vložil do podnikania svoju tvár a srdce, sa s DJ-skej vášne stal fungujúci a rozvíjajúci sa biznis.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK