[Diskusný Klub] Viliam Pavlovský: Viac ako polovica podnikov po kríze neotvorí
33:54

[Diskusný Klub] Viliam Pavlovský: Viac ako polovica podnikov po kríze neotvorí

19.01.2021

Hosťom rozhovoru je Viliam Pavlovský, podnikateľ a majiteľ reštaurácie Sympl v Banskej Bystrici. Keď že nie otvorený dostatočne dlho, Viliam nemá právo na finančnú podporu od štátu v čase krízy. Podnik budoval pol roka, aby ho stihli otvoriť. Ako sa k tomu postavil?  Viliam vraví, že aj keď máš tržby 100 tisíc, zisk môže byť minimálny. V jeho prípade 3 tisíc eur. Do podniku investovali viac ako pól milióna eur.  Prečo pociťuje krivdu zo strany štátu a prečo sú podmienky podpory nastavené zle? Ako dlho sa bude vracať gastro scéna do starých koľají a čo je momentálne jeho priorita? To všetko a oveľa viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.