Aerolinky idú proti zákonu. Ako naspäť získať peniaze za letenky, ktoré sa kvôli pandémii nevracajú?

25.05.2020

V tomto podcaste vám Janka Schweighoferová z Travelhacker.blog porozpráva, ako získať svoje peniaze za zrušené lety späť. Aj napriek európskej legislatíve, ktorá je na strane kupujúceho, letecké spoločnosti a predajcovia všemožne zavádzajú, aby peniaze vrátiť nemuseli. Ako na to?  Koronakríza priniesla aj pozitívum vo forme flexibílnych leteniek, čo bola kedysi tá nadrahšia možnosť, aká sa dala zohnať. Dnes je v cene bežnej letenky. Čo ale s ubytovaním? Je istejšie booknuť si hotel napriamo, alebo cez vyhľadávače?  A ako je na tom Airbnb?  Janka ti prezradí aj to, čo stihla precestovať pred krízou a čo určite odporúča navštíviť, keď to situácia konečne dovolí.  Bude letecká doprava bezpečná? Janka má na jasnú odpoveď a všetkým zlým jazykom odkazuje jedno. Príjemné počúvanie

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK