Lovec lacných leteniek. Najlacnejšia letenka ho stála iba 1 cent

21.02.2019

Martin Hanzel je cestovateľom a lovcom lacných leteniek. V roku 2016 si založil facebookovú stránku Tour de Svet – Lacné cestovanie. Dnes má stránka viac ako 200 tisíc fanúšikov. V tomto podcaste sa dozvieš, aké výhody ti prinesie Míľový program a ako cestovať nie len lacno, ale aj efektívne a čo určite netreba pri cestovaní podceniť.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK