Marek Fašiang: Kávová kultúra je vo Viedni horšia ako v Bratislave
34:06

Marek Fašiang: Kávová kultúra je vo Viedni horšia ako v Bratislave

04.11.2020

S hercom a podnikateľom Marekom Fašiangom sme sa rozprávali o svete podnikania a ako to v súčasnosti pomáha Marekovi aj v hereckom živote. Čo mu robí najväčšiu radosť pri riadení kaviarne a aké sú rozdiely medzi Bratislavou a Viedňou. Ako ho ovplyvnila situácia s koronou a ako reagoval štát s balíčkom pomoci? To všetko a ešte o veľa viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube s Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.