Matej „Sajfa“ Cifra: Lietam biznisom a za najväčšiu spoluprácu som dostal desiatky tisíc eur

31.01.2019

V najnovšom podcaste sme privítali známeho moderátora, vlogera a zabávača, Mateja Cifru, ktorého všetci poznajú pod pseudonymom Sajfa. Porozprávali sme sme o tom, kam najradšej cestuje a prečo väčšinou lieta biznisom a tiež o jeho práci, vlogovaní a spoluprácach. Prezradil nám, či dostane viac peňazí za moderovanie alebo pridanie postu na instagram a tiež, že už dlhé roky nezmenil svoju moderátorsku sadzbu. Aké podmienky má dohodnuté pri väčších spoluprácach a s akými veľkými značkami momentálne spolupracuje? Sme poctení, že Sajfa spravil svoj prvý podcast vo svojom živote práve u nás, v Startitup. Vypočujte si Sajfovu premiéru v slovenských podcastoch.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK