[Diskusný klub] Nvotová: Očista mafie je dôležitejšia, ako či vám niekto vytiera nos
18:57

[Diskusný klub] Nvotová: Očista mafie je dôležitejšia, ako či vám niekto vytiera nos

29.11.2020

Hosťom rozhovoru je umelkyňa a podnikateľka Dorota Nvotová. Hovorili sme o tom, ako umeleckú obec zasiahla korona a prečo nepôjde Dorota do dlhu. Ako sa darí jej cestovke v čase obmedzenej dopravy? Dorota prezradila svoj názor na opatrenia a aj na to, ako sa správajú tí, ktorí boli na začiatku najviac paranoidní. Aký má názor na politikov a aký je rozdiel medzi kritikou a hejtovaním? To všetko a ešte viac ti prináša Startitup Diskusný Klub so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.