Eduard Heger: Celoplošné testovanie bolo ekomomicky výhodné
35:32

Eduard Heger: Celoplošné testovanie bolo ekomomicky výhodné

21.02.2021

Hosťom rozhovoru je minister financií SR Eduard Heger. Ako Slovensko zvláda finančne neplánované výdavky spojené s pandémiou koronavírusu? Ide najmä o celoplošné testovanie, infraštruktúra či pomoc pre podnikateľov, ktorí prišli kvôli pandémii o príjem. Podľa Eduarda Hegera je celoplošné testovanie antigénovými testami ekonomicky výhodné. Čo sa týka PCR testov, máme ich podľa ministra dostatok a aj ich v efektívnej miere využívame.  Ako vidí Heger vládu svojho straníckeho kolegu Igora Matoviča? Verí, že spoločne dovládnu. Ohľadom finančnej situácie Slovenska, treba dať pozor, že ak budeme mať dlh 70 % HDP, tak si tak ľahko nepožičiame. Čo podľa Hegera chýba súčasnej vláde? To všetko a oveľa viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup Diskusný Klub je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.