Tréner online hier Ketubor: Najlepší hráči zarábajú mesačne desiatky tisíc
29:35

Tréner online hier Ketubor: Najlepší hráči zarábajú mesačne desiatky tisíc

15.04.2021

Hosťom podcastu je profesionálny tréner online hry Counter-Strike, Michal “Ketubor” Csontoš. Prezradil nám aj to, ako sa z tejto akčnej hry stala jedna z najhranejších a najznámejších hier sveta. Masa fanúšikov totiž zahŕňa bežných hráčov, ale aj profesionálov, ktorí si z gejmingu spravili svoju obživu. Michal hovorí, že hrať Counter-Strike profesionálne je fyzicky a psychicky náročné a vyžaduje si to vhodnú stravu a pohyb. Nie je to len tak, profi hráč sa musí vedieť na 100 % sústrediť aj 3 hodiny, a to bez zaváhania. Zarobiť si ale môže desiatky tisíc mesačne. Finále turnaja sledovalo v hale neuveriteľných 80-tisíc fanúšikov. V čom spočíva práca trénera online hry, na čo treba najviac dbať a koľko by si na začiatok mal denne trénovať, ak sa chceš vybrať na dráhu profesionálneho športovca?  Odpovede na všetky tieto otázky ti prináša Startitup Diskusný Klub.

Podcast Startitup Diskusný Klub je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.