Štátny tajomník Ministerstva obrany Majer: Rusko svojim cvičením porušuje Viedenský dohovor
39:05

Štátny tajomník Ministerstva obrany Majer: Rusko svojim cvičením porušuje Viedenský dohovor

18.04.2021

Hosťom rozhovoru je štátny tajomník ministerstva obrany, Marian Majer. Aké je stanovisko ministerstva k aktuálnej situácii na rusko-ukrajinskom pohraničí? Ide o bežné vojenské cvičenie, alebo za ruskými manévrami a jednotkami stojí iný zámer Ruska na Ukrajine? Podľa ukrajinských informácií sú na pohraničí desiatky tisíc vojakov a stovky ťažkej vojenskej techniky, chýbať nemajú ani tanky či delostrelectvo. Malo Rusko svoj zámer oznámiť svojim partnerom? Za akých okolností by malo vojenské cvičenie nahlásiť a kedy to robiť nemusí? To všetko ti prináša Startitup Diskusný Klub.

Podcast Startitup Diskusný Klub je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.