Robert Fico: Matovičova vláda za rok vládnutia spravila viac káuz ako my za 10 rokov
48:16

Robert Fico: Matovičova vláda za rok vládnutia spravila viac káuz ako my za 10 rokov

17.03.2021

Hosťom rozhovoru je bývalý predseda vlády Slovenskej republiky a predseda SMER-SD Robert Fico. Ako vníma osobu a prácu Jána Kuciaka 3 roky po jeho vražde? Bolo podľa neho jeho rozhodnutie o rekonštrukcii vlády a vytiahnutie Petra Pellegriniho na post predsedu vlády správne? Urobil by teraz niečo inak?  Ako vidí bývalý premiér Fico úradovanie súčasného premiéra Matoviča? Hovorí, že za prvý rok má táto vláda na konte viac káuz ako Ficova vláda za 10 rokov. O ženách v politike hovorí, že už nie sú chráneným druhom. Priznáva, že sa pozná s obvineným Norbertom Bödörom a dodáva, že s právnikom a podnikateľom Zoroslavom Kollárom sa naopak nepozná. To všetko a oveľa viac ti prináša Startitup Diskusný Klub.

Podcast Startitup Diskusný Klub je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.