Alojz Hlina: Po 4 dňoch v karavane s Matovičom som zistil, čo je zač
31:27

Alojz Hlina: Po 4 dňoch v karavane s Matovičom som zistil, čo je zač

23.02.2021

Hosťom rozhovoru je bývalý poslanec NR SR Alojz Hlina. Ako protikorupčné tsunami Igora Matoviča spláchlo KDH? Alojz Hlina analyzuje pozíciu umierneného kresťana v spoločnosti. Dnes sú konzervatívci v politike Kotleba, Mazurek či Kollár. Podľa Hlinu je takáto definícia absurdná, konzervatívna strana vyzerá úplne inak.  Prečo Alojz Hlina ukončil spoluprácu s Igorom Matovičom? Prispel tomu aj karavanový výlet. Podľa neho má Matovič mocenský cit a vie ako viesť kampaň. Guerilla marketing je však aj obľúbená stratégia samotného Hlinu. Podľa aktivistu a podnikateľa Hlinu by sa mal súčasný premiér Matovič vymeniť. Pokiaľ budú vládnuť Igor Matovič a Kollár, bude sa Hlina ozývať.  Ak by KDH bolo vo vláde, Matovič by to mal o dosť náročnejšie a bol by krotkejší. Ako súčasnú situáciu vidí Hlina? Ako vyzerá Hlinove súčasné podnikanie? To všetko a oveľa viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup Diskusný Klub je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.