Kollár zo SPOLU: To, že Kiska podporil Remišovú, bola chyba
37:07

Kollár zo SPOLU: To, že Kiska podporil Remišovú, bola chyba

24.05.2021

Hosťom rozhovoru je poslanec Národnej Rady SR a člen strany SPOLU  Miroslav Kollár. Rozprávali sme sa o aktuálnej situácii vo vládnej koalícii, ako aj o konkrétnych politikoch a ich fungovaní a význame. Miroslav Kollár hovorí, že na predsedovi Sme rodina Borisovi Kollárovi momentálne stojí to, či sa koalícia rozpadne alebo nie. Podľa neho môže ísť Boris Kollár do vlády s biznisovo stabilnejším partnermi z opozície. Prízvukuje, že ak pravicový volič nepríde k voľbám, bude vládnuť Fico s kumpánmi.  Ako vníma Veroniku Remišovú a stranu Za ľudí? Podľa Kollára bola chyba, že ju Kiska podporil. Zároveň si myslí, že Remišovej strana zrejme do konca volebného obdobia nevydrží. Aký je podľa neho rozdiel medzi Kiskom a Matovičom? To všetko a oveľa viac ti prináša Startitup Diskusný Klub.

Podcast Startitup Diskusný Klub je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.