Ilja Škondrič: Mal som súperov ako nikto na Slovensku, pokojne môžem ísť do dôchodku.
39:34

Ilja Škondrič: Mal som súperov ako nikto na Slovensku, pokojne môžem ísť do dôchodku.

22.04.2021

Hosťom rozhovoru je MMA zápasník Ilja Škondrič. Označuje sa za krstného otca slovenského MMA a tohto športu sa nezúčastnil len zápasmi v ringu, ale aj po manažérskej a organizačnej stránke. Je náročné presadiť sa v obľúbenom bojovom športe na Slovensku a v zahraničí? Ako vyzerala slovenská MMA scéna na začiatku a v čom to majú dnešní športovci ľahšie dnes? Čo mu najviac prekáža na trash-talku? To všetko a oveľa viac sa dozvieš v športovej edícii Startitup Diskusný Klub Šport.

Podcast Startitup Diskusný Klub je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.